Kroniki Peternolis- magia i tajemnice

rejestracja wylaczona

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-07-16 09:23:50

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 19
Punktów :   

Wolność dla wyobraźni

Uwaga! Mam dla was ważną informację! Chciałem byście byli w mojej grze oryginalni. Więc napiszę tutaj co nieco o tym jakie możecie wspaniałe życie wieść tutaj w Kronikach Peternolis.

Twoja gra moze toczyc się nawet na placu głównym na targowisku. Załóżmy ze jesteś złodziejem. Podbiegasz do jakiegoś stosika i zabierasz sobie co chcesz. Jeśli ktoś się zorientuje i będzie miał ochotę by Cię złapać może to zrobić. W tedy do gry wtrąci się MG i zdecyduje o końcu tego pościgu.

U nas w grze nie ma klasy gwałciciel lecz nawet jako rycerz możesz popełnić takie przestępstwo. Jest to bowiem popęd seksualny postaci i nie mamy na to wpływu (choć ty decydujesz co sie stanie z istotą którą grasz)

W historii wszystko sie zaczyna. Już o tym chyba wspominałem ale twa przeszłość dużo wniesie do Twej teraźniejszości. Otóż nic nie musi być takie jasne w treści tego punktu w KP. Mozesz coś zakodować, napisać coś co spowoduje posiadanie jakiś tajemnic w naszym świecie. A swoboda pisania ogranicza się dopiero na władzy totalnej nad swiatem wiec możesz napisac że byłeś władcą jakieś krainy lecz dla tego ze zapanowała tam epidemia musiałeś uciekać przez moza aż trafiłeś tutaj. I to może zapoczątkować cel podróży na ten nieznany nam teren za morzem.

Naprawdę tworząc tę grę chciałem dać swobodę graczom na wymyslanie przez siebie świata nieznanego

Offline

 
... ... ...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freeheadshotteam.pun.pl www.a8w1s1.pun.pl www.listek.pun.pl www.main.pun.pl www.angell.pun.pl